ВИДЕО: Ѓоковиќ и Троицки разголени во када?

Новак Ѓоковиќ и Виктор Троицки се релексираа, а Јанко Типсаревиќ тоа го документираше со камера.

 

Српскиот тенисер Типсаревиќ често може да се види со камера во рацете.  Тој снима репортажи за „Типс тајм“ а овој пат во неговиот фокус се најдоа разголените Виктор Троицки и Новак Ѓоковиќ.

најчитано сега