ВИДЕО: Го хранела својот пијан зет на свадбата - младоженец не бил во состојба ниту да мрда од премногу алкохол

Младоженец од Шкотска за време на својата свадба испил некоја чашка повеќе. Всушност, испил толку многу што изгубил чувство во рацете, па не можел сам да се храни.

За среќа, бабата ги земала работите во свои раце и го нахранила за да може да се врати на веселбата.

Несвесен не можел ниту да ѝ зљаблагодари, но послушно џвакал се што ќе му ставела во уста.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.08.2019 - 15:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега