ВИДЕО: Голем пожар попладнево - горат бараките во Градски Парк во Скопје

Голем пожар избувна попладнево во бараките во лизина на ресторанот „Томче Софка“ во Градскиот парк во Скопје.

Во моментов има огромен пламен, а екипа на противпожарната единица е на терен.

26.10.2021 - 16:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега