ВИДЕО: Холивудките ѕвезди одлепија по новиот предизвик на Инстаграм

Холивудските ѕвезди полудеа по новиот предизвик #bottlecap.

Имено се појави нов предизвик на социјалните мрежи кои го прифатија многу холивудски ѕвезди.

Во прашање е отварање капаче со нога.

Можеби звучи лесно, но воопшто не е така.

Еве кои познати личности го направија предизвикот успешно:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Quién se anota al #bottlecapchallenge ? @jasonstatham

A post shared by Es Viral RD (@esviralrd) on Jul 2, 2019 at 10:56am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

First @erlsn.acr did it. Then @blessedmma followed, and challenged me. I now challenge @jasonstatham. #bottlecapchallenge

A post shared by John Mayer (@johnmayer) on Jun 29, 2019 at 2:57pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

03.07.2019 - 09:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега