Видео: "Ја гледаш онаа девојка таму?" - хрватскиот фудбалер мислеше никој не го слуша па го направи ова

Хрватскиот фудбалер на прес-конференција додека мислеше дека никој не го слуша, зборуваше за девојка, а потоа сфати дека го слушна цел свет.

- Ја гледаш онаа девојка таму? Таа вчера ме масираше, рече Дејан ловрен на својот соиграч, па сфати дека се слуша.

 

 

 

18.07.2018 - 17:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега