ВИДЕО: Јане од Скопје и го честита 70. роденден на мајка си со скок со падобран

Јане Стефанов, портпарол на аероклуб „Скопје“, ѝ го честиташе 70-тиот роденден на  својата мајка Марионка Стефанова-Маре, со скок со падобран. 

Видеото и роденденскиот подарок станаа хит.

Видеото сам го објави на Јутјуб.

 

 

 

 

24.09.2018 - 08:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега