ВИДЕО: Јасмина нашла чуден инсект во дворот - Цел Интернет се прашува што е

Твитерџика по име Јасмина неодамна објавила видео со чуден инсект кој го нашла во својот двор во Србија, а тој предизвика лавина коментари.

Едни велат дека е чуден инсект и дека не знаат што е, за други е вид на мува, а за трети пијавица.

Има икомични коментари како тоа дека е бебе-марсовец.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 08:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега