ВИДЕО: Како не се поминува улица

Жена која преминувала преку прометна улица со четири ленти во Санкт Петербург во Русија за малку ќе беше прегазена од повеќе возила.

Снимката која еден возач ја направил од автомобил прикажува средновечна жена како му мавта на еден од возачите пред да зачекори на улицата. Кога го виде комбито кое брза кон неа, од страв падна, а другите автомобили за малку ќе ја прегазеа.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.08.2020 - 17:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега