ВИДЕО: Како од мајка родена - Манекенка објави провокативна снимка

Манекенката Бар Рафаели, инаку позната и како поранешна девојка на актерот Леонардо Дикаприо објави провокативно видео на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа позира како од мајка родена, а доби и пофалби од фановите дека изгледа фантастично.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on Mar 5, 2020 at 10:23am PST

06.03.2020 - 22:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега