ВИДЕО: Карлеуша снимена како пее во живо - вака звучи без никакво разубавување на гласот

Јелена Карлеуша објави снимка од студио на друштвените мрежи , а на која може да се слушне како во живо го пее својот хит „Тихи убица“.

После објавувањето на видеото пристигнале пофалби од нејзините фанови.

Преслушајте како звучи:

 

 
 
 
View this post on Instagram

Tihi ubica.... @alenstajic @zoranbirtasevic

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on Jun 18, 2019 at 11:43am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 22:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега