ВИДЕО: Карлеуша во црвен фустан ги истакна облините - пејачката секаде привлекува погледи

Јелена Карлеуша топлите денови ги користи до максимум. Освен што е разголена постојано, таа ужива и во природата, а сега објави и видео на кое храни лебеди.

Во „врел“ црвен фустан, кој ги истакнал нејзините облини, пејачката уживаше во сончевиот ден.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.10.2019 - 18:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега