ВИДЕО: Касами на терен за пожарот во Тетово

Биљаљ Касами во моментов е на лице место каде што избувна пожар во Тетово, за да ја провери состојбата. Според досегашните информации едно лице е повредено и итно префрлено во болница.

Екипите се на терен и прават увид на состојбата.

 

28.01.2022 - 21:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега