ВИДЕО: Кралот на нафтата втор ден слави роденден - врвот на естрадата ужива во луксуз и богата трпеза

Драгослав Илиќ втор ден по ред слави роденден во Белград. Тој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, а гости на роденденот се лица само од врвот на српската естрада.

На гала забавата дошла и Цеца со Анастасија, како и Вељко со вереницата. Тука биле и Џеј Рамадановски и Аца Лукас.

За забава на гостите задолжени биле Љуба Перучиќ и Александра Младеновиќ.

Погледнете:

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега