ВИДЕО: Латас ја замолкна опозицијата - СДСМ не може да зборува за слобода на новинарите

13.12.2013 - 11:19

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега