ВИДЕО: Лила ја извадија од памет па опцу - Урнебес со водителката

Лила Филиповска, убавата водителка на популарниот квиз „Се или нешто" на Сител Тв, сподели смешно видео на Фејсбук и Инстаграм.

Таа сподели видео на кое соработниците ја вадат од памет, па изреагира смешно и опцу.

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 13:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега