ВИДЕО: Мадона потполно гола во када испрати важна порака за Ковид-19

Познатата пејачка Мадона објави видео на социјалната мрежа Твитер во која се гледа како гола седи во када, а во емотивната порака наведува дека коронавирусот потполно не изедначи.

-Тоа е работата со Ковид-19, не се заморува со тоа колку сте богати, познати, забавни, паметни, каде живеете, колку сте стари, колку прекрасни приказни може да раскажете. Тој успеа сите да не изедначи, истакна Мадона, додавајќи дека ако бродот почне да тоне, сите ќе потонеме заедно со него.

Не помина многу време, а нејзиното бизарно видео предизвика потсмев, па на Твитер се појавија различни пародии.

23.03.2020 - 20:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега