ВИДЕО: Магичен танц на два вљубени бели лебеди

Лебедите претставуваат сионим на заљубеност.

Никој не може да остане рамнодушен на преубавата гледка кога два лебеда покажуваат љубов еден кон друг.

Овие два лебеди на снимката изведуваат магичен танц кој потполно ќе ве воодушеви.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.06.2019 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега