ВИДЕО: Мајка фрла штотуку родено бебе во контејнер во Тајланд, а потоа им се смее на полицајците

Неверојатна случка за обид за чедоморство забележале камерите на Тајланд.

Случајот го потресе Тајланд особено поради ладнокрвноста на жената која во злосторството го однела и постариот син.

Погледнете ја на 00:38 нејзината ладнокрвна насмевка:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 10:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега