ВИДЕО: Македонската пејачка се прскаше со црево на плажа - мократа убавица ги истакна облините

Македонската млада пејачка Ања Ветерова летните денови ги поминува на море, од каде редовно објавува фотографии во бикини.

Овој пат реши да сподели глетка за паметење, на која таа се прска со црево на плажа.

Има ли нешто поубаво од разладување со студена млаз вода?

 
 
 
View this post on Instagram

washing off negative energy, toxic relationships, fake friends, stress, pressure etc like  #vintageparadise #summermood

A post shared by A N N I A(@anjaveterova) on Aug 18, 2019 at 11:05am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.08.2019 - 15:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега