ВИДЕО: Македонската водителка на одмор со семејството - го сподели најубавото искуство што го доживеале

Македонската водителк Живкица Ѓурчиновска е на одмор на грчкиот остров Скијатос едфно со сопругот и трите деца.

 
 
 
View this post on Instagram

iandminime#lovethesea

A post shared by Zivkica Kalenikova (@zivce) on Aug 3, 2019 at 12:16am PDT

Таа од летувањето сподели неколку нивни заеднички фотографии, но и едно видео кое го привлече вниманието на многумина.

Додека пловеле, околу нивниот глисер пливале четири делфини.

Погледнете:

 

 
 
 
View this post on Instagram

meandflipperSummervibes

A post shared by Zivkica Kalenikova (@zivce) on Jul 26, 2019 at 9:38am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 14:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега