ВИДЕО: „Мито е Тито“ - Фан го истетовира Митко Јанчев

„Мито е Тито“. Овој текст стои под тетоважата на фан на Митко Јанчев, кој го истетовирал неговиот лик.

Видеото кое се појави на социјалните мрежи има над илјада прегледи и осум споделувања, а засега не се знае идентитетот на фанот на јанчев кој решил и да го истетовира на телото.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

07.11.2019 - 10:26

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега