ВИДЕО: Момче се разочара од роденденскиот подарок - му поклониле дрес од Барселона

Едно непознато детенце во Србија славело роденден и добил поклони од своите другарчиња и кога ги отварал во еден од подароците се криел дрес од Барселона. 4 - годишнотото момче кога го видел дресот толку многу се налутил што веднаш го фрлил на земја. Погледнете ја реакцијата 

01.11.2013 - 16:08

најчитано сега