ВИДЕО: Не се бричел 911 денови, а потоа одлучил да ја изненади сопругата - погледнете ја нејзината реакција

Канаѓанецот Џон и неговата сопруга, русинката Ева, поминале 911 дена, помеѓу 2015-та и 2018-та година, патувајќи низ светот. Пропатувале низ 33 различни земји, а за време на целото патување, Џон воопшто не се бричел.

 

После враќањето, одлучил целосно да ја избричи брадата и да ја изненади својата сопруга, а нејзината непроцелнива реакција ја снимил, па станала хит на социјалните мрежи. Снимката ја објавил на својот Јутјуб канал, на почетокот на септември минатата година и досега добрала повеќе од 3,6 милиони прегледи.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 14:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега