ВИДЕО: Несреќа во Кисела Вода - полиција и Брза помош на лице место

Две лица се здобија со телесни повреди во сообраќајна несреќа која се случи вечерва во Кисела Вода на булеварот „Борис Трајковски“.

Засега не е позната здравствената состојба на двајцата повредени, но со возило на Итната медицинска помош беа однесени во болница.

Во несреќата учествувале џип „БМВ“ и „опел астра“. Полицијата врши увид на местото на настанот.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

01.07.2020 - 23:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега