ВИДЕО: Невестата сакаше да се пошегува, но никој не очекуваше ваква реакција од младоженецот

 

 Свадба во Турција ќе остане запаметена по реакцијата на младоженецот, откако невестата која сакајќи да се пошегува со својот иден сопруг во неколку наврати му ја тргала вилушката со парчето торта.

Младоженецот одби да прифати шегата силно ѝ ја удрил раката, а настанот го сними еден од пристутните гости.

Многумина во коментарите под видеото пишуваат дека по се изгледа нема да и биде добро со човекот кој го избрала за свој иден сопруг.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.01.2020 - 13:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега