ВИДЕО: Никој не си оди и по натпреварот - Комитите порачаа „Ќе го спаси ли некој, ова е богатство"

По победата вечерва на Вардар, Комитите и сите присутни не си одат и по натпреварот.

- Ќе го спаси ли некој, ова е богатство, порачаа Комитите.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.04.2019 - 22:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега