ВИДЕО: Од луксузното БМВ не остана ништо - страшни кадри од сообраќајката кај Рампа

Автомобилот марка БМВ во кој денеска пет млади момчиња од Скопје трагично ги загубија животите е извлечен од местото на несреќата.

До несреќата дојде откако утрово пет млади момчиња, Александар Стаиќ, Борче Стаиќ, Горан Ѓоргиев, Живко Колев и Филип Биркаш, со своето БМВ изгубија контрола и удрија во подрумот на Пазарната инспекција кај Рампа во Скопје.

Во видеото на порталот Бриф погледнете што остана од автомобилот во кој загинаа скопјаните.

ВИДЕО:Бриф

11.10.2013 - 14:17

најчитано сега