ВИДЕО: Пијан маж ги малтретирал патниците и возачот во српски автобус - на крај добил и ќотек

Човек во алкохолизирана состојба на линијата Пожаревац-Белград ги малтретирал патниците и возачот. Бидејќи немал мера, еден сопатник го нападнал.

Во еден момент, револтиран што му паднало пивото од раце, барал од возачот да го запре автобусот и да му даде лименка. Не престанал да го бара тоа додека не го испровоцирал човекот кој седел спроти него и добил неколку удари.

Погледнете го видеото:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.10.2019 - 20:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега