ВИДЕО: Полицаец со непристоен гест додека го изнесуваа Боки13 на носилки

Камерата на Телма ТВ улови непристојно однесување на полицаец во Обвинителството за гонење на организиран криминал и корупција додека Боки13 беше симнуван со носилка.

Непристојниот потег кон камерите полицаецот го направил додека Бојан Јовановски Боки 13, го изнесувале на носилки од просториите на Обвинителството каде требаше да дава исказ за случајот за кој е првоосомничен.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.10.2019 - 15:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега