ВИДЕО: Постар маж следел девојка по продавница - не се надевал на ваква реакција на мајка ѝ

Кога 21-годишната Џулија Френк од Чикаго забележала дека еден постар маж ја следи во продавница, веднаш ѝ се пожалила на својата мајка Стефани.

Мајка ко мајка, веднаш реагирала и му рекла на мажот да престане да ја гледа во задникот нејзината ќерка и го нарекла „перверзен старец“.

Стефани неколку пати го предупредила да се тргне од нив, но тој продолжил да ги следи додека мајката не го повикала обезбедувањето кое потоа го испратило човекот надвор.

„Кога се облекува како ку*ва треба да на неа да се гледа така“, рекол мажот и уште повеќе шокирал со својата постапка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 13:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега