(ВИДЕО) Познат идентитетот на мажот кој тепаше жена со боксови и шлаканица во Србија

Синоќа се случил инцидент во Србија, односно Младеновац кој предизвика бура на социјалните мрежи кај нашиот северен сосед, кога еден маж нападна жена.

На видеото кое беше објавено на интернет може да се забележи дека Мирослав Д. (57) ја нападнал жената, а засега не е позната причината.

Тој во моментов е во бегство и по него е распишана потерница.

Видеото може да се погледне ТУКА.

02.10.2022 - 15:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега