ВИДЕО: Принцот Хари повторно јавно ја опомена Меган- Војвотката изгледаше како да ќе заплаче

Сопругата на принцот Хари се уште има потешкотии да се навикне на некое од кралските правила и протоколи за однесување.

Се уште на интернет кружи фотографија на која се гледа Меган која изгледа како да ќе заплаче секој момент, откако принцот Хари ја опоменал за нејзиното однесување, а сега се појави и видео на кое се сгелда точно што се случило.

Имено, Хари се обудувал да разговара со некој што се наоѓал зад него.Меган неколку пати се свртела и му кажала нешто на Хари, по што тој едвај издржа да задржи неутрален израз на лицето.

Сево ова се одиграло неколку секунди пред ад се интонира химната, па Хари ја опомена Меган да се заврти.

Бидејќи често не успева да се снајде со протоколот, сопругот често јавно ја опоменува.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.06.2019 - 21:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега