ВИДЕО: Расипани семафори, реки вода и заглавени коли - Хаос во Србија по невремето

Силно невреме го зафати регионот и направи вистински хаос, но најголеми последици очигледно има во соседна Србија, особено во главниот град Белград, каде се расипани семафори, има реки по улиците, и се заглавиле коли и трамваи.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

19.06.2019 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега