ВИДЕО: Се било во ред додека момче среде емисија не кажа што сака да прави неговиот татко - сите почнаа да се смеат

Во српскиот квиз „Столици“ кој го води Срѓан Динчиќ едно момче ги насмеа сите, најпрво екипата на емисијата, а потоа сите кои ја погледнаа емисијата.

6-годишниот Михајло ја бодрел својата мајка која учествувала цво квизот. А, веќе после првото прашање како „гром од ведро небо“ извика:

„Мојот татко сака да гледа голи жени“.

Снимката од неговата реченица веднаш стана хит на интернет. Погледнете:

 
 
 
View this post on Instagram

Zapratite @nasmejano za još ovakvih objava! 

A post shared by NASMEJANO (@nasmejano) on Mar 18, 2019 at 12:30pm PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.03.2019 - 13:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега