ВИДЕО: Се разнел себеси и љубовницата - први снимки од местото на трагедијата во Србија

Тела на 31-годишен маж и 28-годишна жена утринава во нешто после 9 часот биле најдени во автомобил „опел вектра“ на патот меѓу Батајница и Нова Пазова.

Според првичните информации, припадник на полицијата со женско лице кое се наоѓало на местото на совозачот, се разнел, а возилото го пронашло полициска патрола на каллив пат меѓу грмушки и дрва.

Полицијата се сомнева дека мотиви за оваа трагедија биле љубовни проблеми.

 
 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.01.2020 - 13:35

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега