ВИДЕО: Сека Алексиќ пееше на прослава за роденден - евра летаа на сите страни

Пејачката Сека Алексиќ направи вистински хаос на прославата на 18-от роденден на синот на Бобан Рајовиќ во еден познат белградски ресторан.

Но, она што им го привлече вниманието на сите е атмосферата која Сека Алексиќ ја подигна на повисоко ниво, а за сето тоа доби и заслужен бакшиш.

Сепак овие денови сите зборуваат за гестот кој го направи пејачката додека пееше и заработуваше бакшиш.

Имено Алексиќ добивајќи неколку пати по 100 евра бакшиш ги фрли кон бендот и не ги зема за себе што е доказ дека пејачката има големо срце и не е себична.ReLoaded: 0%

 

Целото видео можете да го погледнете ТУКА.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.06.2019 - 14:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега