ВИДЕО: Славните актери ја ишишаа ќерка им ќелаво - го објавија целиот процес на Инстаграм

Деми Мур и нејзиниот поранашен сопруг Брус Вилис после две децении повторно живеат под ист кров и тоа заедно со наследниците, поради целата ситуација со коронавирусот. Парот на Инстаграм споделува како го поминуваат времето во карантин, па изненадија многумина - додека познатиот татко ја шишаше својата ќерка Талула Бел ќелаво, Деми од страна ѝ доделуваше комплименти.

Погледнете:

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.04.2020 - 14:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега