ВИДЕО: Снимени последните моменти од несреќата во која загина српскиот рапер Гру

Познатиот српски рапер Далибор Андонов Гру вчера загина во спортска несреќа кај Земун.

На „Фејсбук“ е споделено видео за кое се верува дека ја прикажува несреќата и последните моменти на раперот.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.09.2019 - 10:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега