ВИДЕО: „Срамота, Макрадули не си на пазар“ - пратениците на СДСМ нападнаа новинарка

13.12.2013 - 14:47

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега