ВИДЕО: Србинка целосно гола излегла од автомобил и тргнала да купи лубеница - продавачот не ни трепнал

Видеото кое се појави на Твитер ги „запали“ социјалните мрежи во Србија.

На снимката се гледа како девојка излегува од автомобил, ја трга од себе наметката и гола приоѓа на штандот со лубеници на кои пишува „Ја победуваат короната“.

Според пишувањата на српските медиуми, снимката е направена на Панчевачкиот пат,, во правец кон Белград.

Најдобро од се е што продавачот не ни трепнал, а како што наедуваат поединци, после неа се зголемила побарувачката за лебеници.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.09.2020 - 15:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега