ВИДЕО: Српската пејачка разменуваше нежности во базен со својата згодна другарка

Милица Павловиќ уживаше заедно со својата другарка во базен на еден елитен хотел во Црна Гора, а девојките се опуштија на сонце, па покрај вино, разменија и бакнежи.

Милица ја бакна изненадно својата згодна пријателка, а таа возврати на бакнежот.

Погледнете:

 

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

26.06.2019 - 14:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега