ВИДЕО: Српскиот актер извади пиштол среде улица, погледна во камера и се закани - „Ќе те убијам“

Актерот Андрија Милошевиќ неспорно има сјајна смисла за хумопр, а со своите објави на Инстаграм успева да ги насмее сите.

Тој често ги развеселува фановите со забавни снимки, а овој пат можеме да видиме како изгледа кастингот за американски гангстерски филм, во кој Андрија глуми опасен мафијаш.

Погледнете:

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

12.07.2019 - 18:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега