ВИДЕО: Страшна тепачка на паркинг во Струга - Извадија шипки па искршија Мерцедес

Страшна тепачка на паркинг во Струга денеска, возило Мерцедес остана без стакла откако група насилници ги кршеа со шипка.

Се претпоставува дека причините за тепачката се поради паркинг место, а на видео-записот се гледа како група од неколку мажи напаѓаат лице кое е во автомобил „Мерцедес“, по што еден од нив со метална шипка му ги крши стаклата на возилото, а возачот тргна да бега.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.06.2019 - 13:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега