ВИДЕО: Свирежи за бугарската химна на „Арената“

Иако сите надлежни (федерацијата, селекторот, капитенот) вечерва испраќаа апели до јавноста вечерва се да помине во најдобар ред на трибините, сепак тоа не е така.

Бугарската химна која за првпат се интонираше на еден официјален натпревар во Скопје беше испратена со свирежи. 

26.09.2022 - 20:57

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега