ВИДЕО: Тепачка на скопски булевар - настрада повозрасна жена

Повозрасна жена настрада настрада во тепачка на булерварот „Борис Трајковски“ во Кисела Вода.

Видео од тепачката е објавено на социјалните мрежи. На него се гледа како маж прво ја турка жената, а потоа почнува да брка помладо лице со цел да се пресмета и со него. Случајни минувачи дотрчаа за да и помогнат на жената која падна пред едно од возилата.

 

17.09.2021 - 20:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега