ВИДЕО: Угостителите од Охрид се жалат - „дошљаци“ ни го земаат бизнисот

Угостителите од Охрид денеска му се пожалија на градоначлникот Никола Бакрачески дека луѓе дојдени од другите градови им го земаат бизнисот

ВИДЕО: Охрид1

20.11.2013 - 22:42

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега