ВИДЕО: „Ваш личен тренер за одбрана од жени“ - актерот покажа како се пресметува со својата девојка

Не може да не го сакате Андрија Милошевиќ, не само поради неговиот талент туку и поради начинот како комуницира со своите пријатели.

Имено, Андрија е многу активен на друштвените мрежи на Инстаграм, каде поставува кратки смешни видеа, а последното ги намсеа сите, па дури и жените, иако не ги претставува најдобро.

„Ваш личен тренер за самообрана од жени“, напишал во опис Андрија Милошевиќ на видеото.

Погледнете:

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

20.07.2019 - 15:30

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега