ВИДЕО: Вељко ја возеше Цеца на тренинг, па ја снимаше скришно - нејзината реакција е пресмешна

Откако претходно се пошегува со својата сопруга Богдана Ражантовиќ бидејќи има вишок на килограми во бременоста, овој пат синот на Цеца се пошегува и со пејачката.

Расположениот Вељко ја повика својата мајка на тренинг, а во моментот кога тие се упатувале кон истиот се пошегува со пејачката, а нејзината реакција ја сними со мобилен телефон.

-Мајкооооо, со смеење и се обрати Вељко на Цеца, а таа веднаш сфатила дека нејзиниот син се шегува со неа.

Откако слатко спонтано се изнасмеа Цеца му рече само „возиш бре!“, што и се очекува од секоја совесна мајка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.02.2020 - 15:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега