ВИДЕО: Вистинска уметност - ваква шминка за маскенбал не сте виделе

Доколку имате доволно вештина за шминкање и многу слободно време, за Ноќта на вештерките можете да ја пробате оваа интересна идеја која на вашата глава ќе создаде две лица. Погледнете

01.11.2013 - 11:00

најчитано сега