ВИДЕО: Влатко Ѓорчев ги штитеше Заев и Села за време на инцидентите

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, ги бранеше пратениците од СДСМ за време на инцидентите во Собранието вчера попладне. Пратеникот застана пред лидерот на СДСМ, Зоран Заев, и ги туркаше граѓаните кои сакаа да ги нападнат.

 

 

 

28.04.2017 - 10:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега